| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua in faza cu "dragostea".
Sa incep cu inceputul:
L-am cunoscut vara trecuta si cum l-am vazut mi-a placut de el... In primele vreo 2 saptamani am stat mai mult pe langa el si chestii din astea. I-am zis ca imi place de el (de cateva ori), si cred ca m-a crezut obsedata. Acum stiu sigur ce vreau, stiu cat de mult il plac, am incercat sa fac pe indiferenta de pe la inceputul anului. Am vorbit rar cu el. Dar acum imi place foarte mult de el si nu stiu cum sa-l fac sa remarce asta... adica sa ma placa si el thinking.
El are prietena in momentul de fata, si mi se pare ca o place mult. Nu vreau sa ma bag intre ei ( prietena lui e chiar norocoasa ). Numai ca ieri m-am intalnit cu el si cu ea cand eram pe-afara si nu m-am putut opri sa ma gandesc la el. Aseara abia daca am inchis un ochi pana la 3:30 dimineata, m-am gandit numa la faptul ca am impresia ca l-am pierdut si ca nu o sa pot vreodata sa fiu cu el.
Dau funda. big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu stii sigur ceea ce vrei si nici nu pui o intrebare, atunci pentru ce oferi funda?

| Azµre a răspuns:

De ce ai mai pus întrebarea când tu ai găsit singură răspunsul...
Citez

El are prietena in momentul de fata, si mi se pare ca o place mult. Nu vreau sa ma bag intre ei ( prietena lui e chiar norocoasa ). Numai ca ieri m-am intalnit cu el si cu ea cand eram pe-afara si nu m-am putut opri sa ma gandesc la el. Aseara abia daca am inchis un ochi pana la 3:30 dimineata, m-am gandit numa la faptul ca am impresia ca l-am pierdut si ca nu o sa pot vreodata sa fiu cu el.

| MihaiGe a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti bine ce vrei...
Succes

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Păi care e întrebarea?