| anonim_4396 a întrebat:

sunt tot eu probabil nu mai sunt atat de speriata ca si zilele trecute cand mi am postat intrebarea, insa am citit tot felul de chestii interesante pe net si m au cam pus pe ganduritongueproblema este ca la ultimul contact sexual s a rupt prezervativul am observat ne am oprit ...am luat prima pastila de postinor insa pe a doua am luat o la 18 19 ore dupa prima din cauza unor probleme! mie trebuia sa mi vina menstruatia prin 15 16 ...si nu mi a venit am facut alaltaieri inca un test dupa ce mai facusem inca vreo 4 si a iesit la fel negativ credeti ca poate fi vorba de o sarcina? sau este din cauza postinorului. va rog un sfat urgenntsad multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Cum dracu a-ti observat ca s-a rupt prezervativul? Interesant! Un sfat sa nu mai rupeti prezervativele? Nu va mai f.ti pe uscat, cumparati prezervative in termen de valabilitate daca nu esti lubrefiata cumpara lubrefiant si atunci nu vei mai ajunge aici adica la faptul ca ai ramas sau nu gravida. Daca tot le rupeti i-a anticonceptionale.

| Daei a răspuns:

Da, este din cauza pastilelor.Scrie si pe prospecthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heyy puteti raspunde va rog am nevoie de raspunsurisad