| anonim_4396 a întrebat:

again! din cauza postinorului cam cat ar trebui sa intarzie ciclul menstrual? adica mi a intarziat 2 saptamani, si am tot facut teste de sarcina si toate au iesit negative...menstruatia imi poate intarzia si din cauza stresului? am luat postinor ca in timpul actului sexual ni s-a rupt prezervativul in viata mea nu am patit asa ceva si ne am dat seama ne am oprit el nu a ejaculat iar eu nu eram in perioada fertila insa am luat postinor pentru orice eventualitate... astept raspunsurile voastre cat de repede posibil va rog mult:*!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlinaCurca a răspuns:

Iti poate deregla corpul destul de mult. Eu zic sa te linistesti si sa astepti.

| AlinaCurca a răspuns:

Daca l-ai luat normal, adica nu l-ai luat prea tarziu si testele sunt negative nu. Am auzit de cazuri in care au avut dereglari hormonale cateva luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu poate fi nimic legat de sarcina sau ceva nu?