| anonim_4396 a întrebat:

uitati, eu vorbesc cu un baiat pe mess, de 3 luni, vorbim zilnic prin videocall, si chiar am incept sa il plac, si el pe mine, vorbim despre orice ore intregi, ne intelegem foarte bine, cu toate ca au mai fost si certuri mici, distanta nu ne prea permite sa ne vedem cat de des dorim, dar asta se va schimba incurand, voi merge la el in oras "sa vizitez orashul". tot imi spune cat de mult si-ar dori sa ma sarute, credeti ca e bine sa il sarut chiar din prima intalnire?, acum 2 saptamani mi-a zis ca s-a indragostit de mine de la prima vedere. si ieri ca ma iubeste! mi-e greu sa cred asta, nu stiu ce sa zic

voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AngelEmAkaWolf a răspuns:

Eu iti spun sa faci ce iti spun sentimentele tale ce crezi tu ca-i mai bine. daca asculti ce spune lumea si faci ce zice ea poate o sa regreti mai tarziu poate persoana de care spui tu chiar te iubeste, te place mult inca o data gandeste limpede! asculta-ti inima si ai grija de sentimentele tale.succes

7 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai eu zic sa ma astepti putin. oricum daca te iubeste nu inteleg care e graba.nu ceda asa din prima ca nu-i frumos din partea unei fete...

| AnNe a răspuns:

Ppoi fa ce-ti spune inima.

| LeuTz a răspuns:

E doar un sarut, nu e un viol. Daca simti nevoia normal ca trebuie sa il saruti, daca nu nu.

Florentyna esti praf copila ce esti.Valea la papusile barbi

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Buna!
Eu chiar nu stiu ce sa zic. Tinand cont ca e de varsta ta, nu vad de ce sa nu incerci. Pana la urma e alegerea ta, dar distanta e o problema in majoritatea relatiilor. Chiar nu stiu, mai bine incearca sa vezi cum e. la videochat nu se vede si sufletul. Eu cred ca mai bine il uiti. Asta e parerea mea.
Papa!

| Elena1996 a răspuns:

Uneori aparentele inseala si nu stim exact ce intentii au cei de langa noi,eu iti spun sa nu-l saruti la prima intalnire pentru ca totul trebuie facut cu rabdare,in acest caz cand va incerca sa te sarute sarutal pe obraz dar nu prea scur si spune-i cat de dulce e si zambestei,daca il saruti din prima te lasi prea repede si poate sa creada ca esti o prada usoara si ca vei najunge imediat in patul lui, la a doua intalnire sarutal scurt,iar la a treia lasate cat vrea el ca dupa ce il lasi de doua ori cu dorinta de a te saruta intens te va dori si mai mult asa vei tine o relatie lunga si dorita de oricine, sper ca ti-am fost de ajutor, te sfatuiesc sa faci asa ca stiu ce sp

| Rain_1754 a răspuns:

Oh. internetul asta. Din ce in ce mai multi sufera si sunt dezamagiti de "dragostea" virtuala.
Ce prima intalnire? Stati de vorba de 3 luni. Chestia cu iubitul. cam greu de crezut. E normal sa te placa si tu sa il placi. Se intampla des. Si daca tot ai ocazia sa mergi in orasul lui si sa-l vezi, nu vad de ce ai irosi chestia asta.
Ah, inca ceva. Nu te astepta de la prea mult de la el. Adica, de obicei lumea nu e asa perfecta ca in pozele de pe facebook happy.

| Baby_2669 a răspuns:

Daca asta o sa simti in momentu` ala, da...thinking
Nu`ti mai fa planu` asa... asteapta sa vezi cum o sa fie atunci tongue
poate o sa se amane[Doamne fer].nu ai de unde sa stii.