| phenobarbidoll a întrebat:

Ma intalnesc tot la 2 zile cu un baiat, vorbim zilnic, imi bate apropouri legate de sex si pupici si din astea, da mi-a zis ca se intalneste cu o fata curand la o intalnire, nu e vorba de ceva amica, si nu stiu ce sa cred. adica nah el nu a incercat sa ma sarute sau ceva, dar tot face glume cu tente sexuale si pare foarte interesat de mine, ne plimbam noaptea, mergem in oras...credeti ca ii place de mine?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca el e genul care merge cu tot ce se zbate in carlig. Incearca sa se dea bine cu orice fata, sa o vrajeasca. Nu ii fa jocul. Te place dar nu te iubeste. Pur si simplu simte atractie pentru tine si vrea sex.

| irina20 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa-l ignori. E posibil sa te place, dar e un nesimtit. E posibil sa nu te placa si sa vrea doar sex. Daca te placea, sigur nu se mai intalnea cu alta fata, toata atentia lui era indreptata spre tine.Succes!

| liveincolors a răspuns:

Poate te place, dar ai grija. Sa nu-si bata joc de amandoua.

| kukubau a răspuns:

Omu vrea sex si atata tot, daca tot te "ameninta" emotional sau incearca laughing ca se intalneste cu alta sau mai stiu eu ce... daca u vrei altceva decat el dai flit.Si nu-ti mai pune problema cu cu "daca- place de mine etc" nu te merita, nu exista om pe acest pamant placut de toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam cred ca da.Slabe sanse sa iesi cu o fata doar asa, sa fie acolo, mai ales daca va plimbati si noaptea.Probabil ca ar vrea sa fie cu tine, dar ii este teamathinking sau e timid, ori ar vrea doar sa te aiba in patul lui.Depinde de la caz la caz, dar daca zici ca se intalneste cu o fata care nu-i e amica, ci poate mai mult... Poate vrea sa se "joace"cu aman2.Ai grija ce faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da