| Denis6688 a întrebat:

Hey TPU,vă rog să mă ajutați cu o problemă,recomandați-mi o pastilă ca să nu mai simt atracție față de femei în cazul meu de fete,știu că vă enervez cu această întrebare care am pus-o cu ceva timp în urmă dar am mare nevoie,toate fetele mă urăsc și sunt evident dracu pentru ele,sufăr de dezchilibrare hormonală plecată de la creier și îmi schimb personalitatea și de aceea am nevoie de ajutorul vostru,știu că există această pastilă deoarece în ziua de astăzi se găsește lucruri uimitoare și invenții care te lasă mască, dacă e nevoie scormonesc și în groapa lu' bunicu și tot găsesc această pastilă și tot sexul feminin nu o să mai îmi placă
Țin să menționez că am 16 ani pentru cei ce nu mă cunosc dar cred că sunt deja vedetă pe site cu aceste întrebări repetitive care încă nu au primit un răspuns concretlaughing)),nu acum fără glumă chiar am nevoie până treaba nu se înrăutățește,nu vreau să înnebunesc din cauza unor c***e
Dau fundă pentru un răspuns sincer și concret, iar dacă faceți mișto cu răspunsuri de genul "devin-o gay sau etc" aveți raport instant
Vă doresc o noapte plină de peripeții și vise frumoase laughing)

11 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Se numesc anafrodisiace. Consulta un psihiatru, el prescrie astfel de pastile pentru creier.

Răspuns utilizator avertizat
| Donsavas a răspuns (pentru Denis6688):

Anafrodisiac nu afrodisiac.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns:

Din câte știu eu nu exista o astfel de pastilă, dar poți încerca o supradoza de laxativ. Atracția sexuală nu va dispărea, dar așa vei putea măcar sa te ca©i in p|zd@ ei mai vârtos!

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrumarius11 a răspuns:

Hei ai insta? pot sa te ajut cu ceva sfaturi si vedem ce putem face.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan66t6fc a răspuns:

Dă-mi cerere pe Facebook george stefan am o poză cu două mâini vb acolo

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan66t6fc a răspuns (pentru Denis6688):

Nici eu nu te găsesc eu am o poză cu două mâini una de bărbat și una de femeie