| HardcoreCountry a întrebat:

Hey TPU!
Va stresez iar cu intrebarile mele...
In legatura cu baiatul din intrebarea anterioara. Am hotarat sa incercam sa fim prieteni buni un timp...si sa vedem daca iese ceva. Azi am vorbit cu un prieten de-al lui care m-a intrebat un lucru foarte bizar: daca as vrea sa intretin relatii sexuale cu baiatul pe care il plac si cu care incerc sa am o relatie.Eu am zis nu din prima, am 13 ani si nu vreau sa fac asa ceva si sa-mi stric copilaria. Nu sunt pregatita sa devin femeie. Prietenul lui mi-a spus ca baiatul pe care il plac (Sorin) vrea sa faca sex cu mine, doar ca el e mai timid si nu stie cum sa-mi spuna. Eu nu prea cred chestia asta, fiindca el nu a vorbit niciodata cu mine despre sex sau asa ceva, stiu ca el este virgin si l-am vazut genul de baiat cuminte si la locul lui.
Voi ce credeti? Dati-mi un sfat va rog! Va iubesc si va pup pe toti!
P. S.: Pentru cei care vor sa stie ce varsta avem, eu am 13 si Sorin 17.

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Nu streszi pe nimeni draguta, parerea mea e ca nu meritasad indaparteaza-te de el de genul asta de prieteni care vor numa sa profite. esti inca mica, traieste-ti copilaria nu te arunca de pe acum in bratele baietilor, si in plus ai spus el are 17 ani tu 13 ani deci e clar ca vrea doar sa te foloseasca sa faca sex cu tine si dupa gata papa tu ai sa suferi el o sa fie mandru si laudaros ca o facut sex cu o virgina. asta e parerea mea acum tu faci cum crezi ca e mai bine pentru tine. pup

ps apropo sa-mi spui si mie ce ai facut! ai grija de tine!

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Nu inteleg daca vreti sa fiti prieteni de ce ar avea pretenti de sex de la tine.
Ramai prietena cu el.
Si incearca pe ocolite sa-l intrebi daca ar face sex cu prietena lui.
Succeswinking.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa va despartiti...stii cum se zice „mata blanda zgarie cel mai tare" asa ca nu-ti stricaa copilaria! invata, citeste si mai tarziu cu iubitii! inca ai de copilarit! ai timp de iubiti si de altele! crede-ma! pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa va despartiti...stii cum se zice „mata blanda zgarie cel mai tare" asa ca nu-ti stricaa copilaria!invata , citeste si mai tarziu cu iubitii!inca ai de copilarit!ai timp de iubiti si de altele!crede-ma!pup