| DTG a întrebat:

Baiatul isi schimba atitudinea fata de iubita dupa ce intretin relatii sexuale

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ea nu cască ochii bine, a doua zi nici nu o mai cunoaște!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intr-o relatie, scopul baiatului este de a pacali fata de a face sex. Baiatul propune, fata accepta sau nu. Odata scopul atins sau nu, el isi ea palaria si pleaca. Fata ramane plangand ca nu a avut noroc. Acesta-i pe scurt jocul, aceasta-i viata.

| TashaUhm a răspuns:

E o intrebare sau o afirmatie?

Depinde de baiat! Desi majoritatea vor doar sex!

O zi buna!laughing

| emag a răspuns:

Depinde de baiat, daca o iubeste, nu... daca nu o iubeste si a vrut doar o relatie intima... da