| enrique81 a întrebat:

vorbeam cu o fata pe facebook despre sex...si ea m-a intrebat daca sunt activ sau pasiv, si eu n-am stiu ce sa ii raspund... laughing) ce inseamna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca se referea la gay.Activ inseamna cand iti place sa ''dai'' iar pasiv inseamna cand iti place sa ''iei''. Trebuia sa-i spui ca esti versatil.Adica si una si alta hahaha.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a intrebat daca esti dosniac. Data viitoare spune-i ca esti pasiv.

| enrique81 explică (pentru anonim_4396):

Ce inseamna dosniac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru enrique81):

Un tip caruia ii place sa-si ciufuleasca candelul.

| SongokuJR a răspuns:

Zi ca esti activ o sa fie okbig grin

| Clausd10 a răspuns:

Fata te-a intrebat daca iti plac si tie baietii. Si daca iti place s-o dai intr-un dos sau sa o primesti in al tau laughing Daca n-ai facut tu misto cu intrebarea, atunci sigur fata te-a luat la misto. Intr-un mod grosolan.