| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... vr sa dorm la prietenul meu.nu va ganditi la prostii.numai ca eu stau la internat si nu am gasit o ocazie sa plec.trebuie sa inventez ca plec acasa cu 1 zi mai devreme.numai ca imi este frica sa nu cumva sa imi sune parintii sa vada ca merg acasa.nu stiu ce sa fac. vreau foarte mult sa stau cu el dar nu vreau sa fiu data afara din internat din cauza astastraight facedati-mi un sfatstraight face

5 răspunsuri:
| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Dacă nu trebuie să ne gândim la prostii de ce întrebarea e la această categorie?happy
Oricum, nu cred că trebuie să riști în felul ăsta...

| Haze a răspuns:

Daca pedagogu nu te lasa sau portaru tine minte: ei is cei mai mari spagari smug

| HuBaBuBaa a răspuns:

Mai bine nu pleci pentru` ca cine e la internat va suna la parintii tai si ii vor spune. :-s

| HelloKittyA a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu incerci, cel mai probabil vor vrea sa discute cu parintii tai cand le adresezi intrebarea..parintii tai nu vor sti nimic si se va afla minciuna...si inca ceva..acel internat raspunde de tine, daca ti se intampla ceva! Eu zic mai bine in week cand te duci la tine acasa le spui parintilor ca vrei sa dormi la o prietena apropiata de preferabil.si te duci la prietenul tau sau unde aveati de gand sa dormiti.
P. S Dar inainte avertizeaza-ti prietena si in caz de suna tatal tau sa ii spuna ca faci ceva oricei (desi nu cred ca va suna)

| SubZero221466 a răspuns:

Fa-i un blowjob. Totul va avea sens dupa aceea oh go on