| doli a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema.In dimineata asta plec cteva zile la sora mea in alt oras, dar acum pe ultima suta de metri ma tot gandesc la prietenul meu ca o sa imi fie dor de el noi avem o relatie la distanta si ne vedem cam o data la o saptamana sau doua si mine trebuia sa ne vedem, dar a trebuit sa aman din cauza plecarii.Acum ma simt vinovata desi el mi-a spus ca ma iubeste si vrea sa merg si sa ma distrez ca el o sa ma sune si stau linistita.Stiu ca sunt doar cateva zile, dar cum sa fac sa nu ma mai simt vinovata si sa uite de gandu ca o sa imi fie dor de el si o sa vreau sa ma intorc imediat acasasad. Multumesc mult celor care citesc si doresc sa dea un sfat bun

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Nu-ti face griji, cateva zile nu moare nimeni.Iti va fi dor de el, dar gandeste-te cat de frumoasa va fi regasirea.Du-te si distreaza-te, va fi mult
mai frumos cand te vei intoarce acasa happy