| SnYcK3rS a întrebat:

Hey TPU

Vreau si eu exercitii pentru dezvoltarea adbomenului(sunt baiat si vreau patratele)

Ce imi recomandati si cam in cat timp se vede un rezultat ffffffff mic? Eu daca fac ceva si am intr'un timp scurt rezultate minime am satisfactie si fac cat mai mult

funda

Scz categoria

3 răspunsuri:
| ciresicaSiatat a răspuns:

Cauta pe youtube o sa gasesti o gramada sau mai bien du-te la sala, bafta cu patratelele

| Axellexa a răspuns:

Fa abdomene, eu is slab, si am inceput sa fac pentru ca ma durea spatele, iar acum vad ca am patratele, fara sa vreau.

| mister_2642 a răspuns:

Baga tata calumea! La sala dupa fiecare antrenament eu bag cam 150-200