| SnYcK3rS a întrebat:

Hey TPU

Vreau si eu exercitii pentru dezvoltarea adbomenului(sunt baiat si vreau patratele)

Ce imi recomandati si cam in cat timp se vede un rezultat ffffffff mic? Eu daca fac ceva si am intr'un timp scurt rezultate minime am satisfactie si fac cat mai mult

Vreau cat mai multe variante sau programe de antrenament

funda

Scz categoria

3 răspunsuri:
| madasuk a răspuns:

Multe abdomene in fiecare seara cate 50winking saw chiar mai mult big grin

| Silenceisanwser a răspuns:

Sincer fara sala fara nimic eu faceam 60-70 abdomene daca nu poti oprestete 15 secunde si dai drumu din nou fa cat mai multe odata la 2 zile cam asawinking

| The0nly a răspuns:

Prima data fa flotari(cam 100 cu intreruperi) dupa care fa niste abdomene(cam 50 tot cu intreruperi de 1 min cam asa)intr-o saptamana ai o frumusete de abdomen