| SnYcK3rS a întrebat:

Hey TPU

Vreau si eu exercitii pentru dezvoltarea adbomenului(sunt baiat si vreau patratele) big grin

Ce imi recomandati si cam in cat timp se vede un rezultat ffffffff mic?big grin Eu daca fac ceva si am intr'un timp scurt rezultate minime am satisfactie si fac cat mai mult big grin

funda

Scz categoria

2 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Multe abdomene, dieta corespunzatoare si multa, multa, multa vointa.
Rezultatul depinde de tesutul adipos din zona reszspectiva. La un abdomen plat (fara grasime) rezultatele pot aparea chiar si dupa 2-3 luni. Daca esti mai plinut primul rezultat in vei simti decat vedea, se vor simti conturate patratelele, evident, nu se vor vedea, dar cum am zis, multa vointa si determinare va aduce si rezultatul dorit.
Bafta!

| VariantaVerde a răspuns:

Fa abodomene da in serii si se vor vedea rezultatetongue cauta si tu pe net si o sa gasesc cu sa faci si catehappy succes la patratelehee hee