| MaDaLyNa31 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi.dar povestea e cam lunga si nu prea stiu cu ce sa incep.

Paieste vorba despre un baiat de care cred ca imi plac adica nu cred imi place sigur insa nu stiu daca si lui ii place de mine adica nu stiu daca sta mereu cam pe unde stau eu,ma tachineaza mereu, se uita mereu la mine si multe dintre prietenele mele spun ca si lui ii place de mine avand in vedere ca suntem vecini petrecem mult timp impreuna si--mda mai este si diferenta de varsta,, cam vreo 3 ani ca el face 18 luna asta. si eu 15 si este putin mai ^^rebel^^ ca sa zic asa si in plus cand isi pune ceva in cap nu se lasa pana nu face ceea ce isi propune adica cu mine nu prea vorbeste de vreo 2 saptamanicryingcryingcrying dar tot ce are sa-mi spuna imi spune prin sora lui adica a pus-o pe ea sa ma invite la ziua lui cryingcryingsad
Deci cum fac sa ii spun ca il plac dar sa aflu daca si el ma place?
Va rog sa imi dati raspunsuri urgente! Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| CGF31 a răspuns:

Buna Madalina.
Baietii la varsta de 18 ani nici macar nu se mai suporta ca deh, o sa devina majori. De ce nu mai vorbeste cu tine? Ce i-ai facut? Poate asa cum tu ne ceri noua sfaturi, poate asa a facut si el si ne-a cerut sfaturi cum sa isi de-a seama daca e placut sau nu.
El la 18 ani se crede cel mai tare si are impresia ca invarte orice gagica pe degete si pe tine te-a prins in mreje.
Ia incerca sa fi indiferenta, deseori baiatul umbla dupa fata si nu invers, ca o sa te transforme din om, neom daca vede ca esti innebunita dupa el.
Daca te place, te cauta e interesat de tine, daca nu, nu.

| MaDaLyNa31 explică (pentru CGF31):

Merci frumos pentru raspuns! pai cu mine nu vorbeste pentru ca am vorbit cu o prietena(cea mai buna) despre el si i-am spus ca putin cam nesimtit..si ea s-a dus la el si i-a spus ne-am certat si de atunci nu vorbeste cu minesad

3 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Grăbeşte-te că poate ai norocul să te f¤¤ă în seara asta...

| MaDaLyNa31 explică (pentru Arkhasas):

Nu mai raspunde daca tot nu stii ce!