| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhee heelove struck

Acum ceva timp, cam vreo 2-3 luni am vorbit cu fostul meu prieten [cu care am fost acum 2 ani] si nu stiu ce a venit vorba, si l.am intrebat ca "crezi ca inca te mai iubesc?" si el "da cred ca inca ma mai iubesti" si eu "de ce crezi asta?straight face" si el a raspuns, sec pot spune "cred eu" si eu i.am zis ca "chiar daca l-as iubi nu ar avea rost, ca din partea lui nu e la fel" si apoi nu a mai zis nimicstraight face

ce parere aveti?straight face

adica, ce crede el cu adevarat, si el mai tine la mine sau?straight face

fara sa faceti bazasad

fundalove struck

mersi:X

Răspuns Câştigător
| AnoOnim23 a răspuns:

Nu te mai amagi, nu te mai iubeste. Incearca sa-l uiti caci gandindu`te la el bine nu-ti faci.El poate acum nu este singur iar tu inca iti aduci aminte de relatia voastra. Incearca sa pastrezi amintirile frumoase cu el intr-o cutiuta inchisa in inima ta. Incearca sa iti faci alt prieten si asa ai sa-l uiti si totodata nu te mai amagesti ca se va intoarce sau ca inca te iubeste:*

8 răspunsuri:
| CherryGirl67 a răspuns:

Te-as iubi*

scuzeeblushing

| CherryGirl67 a răspuns:

Fraza de acolo e "chiar daca te-as iubi nu ar avea rost, ca din partea ta nu e la fel"

nu stiu ce are, s-a schimbat singurstraight face

| Kazimir a răspuns:

Nop. Te urăște mai mult decât o fac eu... Soarta.

| snoby a răspuns:

Eu sunt de parere ca asta si-ar dori el, nu neaparat ca ar fi sentimentul reciproc.

| GREWup a răspuns:

Pune-te in locul lui. Cred ca el se astepta sa va impacati si raspunsul acela l-a deranjat, se gandeam ca ii vei zice altceva. Dar tu il mai iubesti? Daca da, ar trebui sa-l intrebi daca mai simte ceva pentru tine, si sa-i spui adevarul si tu. Daca numai simpti nimic pentru el, totusi intreaba-l daca el te mai iubeste, si daca zice da, ii zici ca si tu mai simpti ceva pentru el, dar crezi ca ar fi mai bine sa ramaneti doar prieteni [ daca nu vrei sa il ranesti ] Daca esti indiferenta spune-i direct ca nu-l mai placi!

| CherryGirl67 a răspuns (pentru Kazimir):

Adica ca el si.ar dori sa.l iubesc?

| GREWup a răspuns (pentru CherryGirl67):

Asta nu am de unde sa stiu, dar el stie, si intreaba-l! Pentru ca nu ai nimic de pierdut!

| GREWup a răspuns (pentru CherryGirl67):

Scuze, acum am vazut ca e pentru Kazimir laughing laughing