| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU; x! Cunosc un baiat de aproximativ o luna. El e cu 3 ani mai mare ca mine si ne-am imprietenit la scoala, el cunoscand cateva dintre cele mai bune prietene ale mele. De curand mi-a spus ca ii place foarte mult de o colega de-a mea, iar el fiind genul de baiat mai petrecaret, nu ma asteptam sa imi zica ceea ce mi-a zis straight face! Mi-a spus ca atunci cand vine vorba de fete el este timid si se implica intr-o relatie. Iar de atunci am inceput sa vorbesc cu el si sa ne imprietenim din ce in ce mai mult. Si intr-o seara mi-a zis ca dintre o fata care arata bine dar se comporta urat si una care ii da sfaturi (se referea la mine) el pe cea care ii e aproape si ii da sfaturi ar fi ales-o... Dar o iubeste extrem de mult pe colega mea, care il ignora total! Ce sa cred?! Dau funda; x!

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Salut! Poate s-a saturat de faptul ca, colega ta il ignora, iar acum iti face apropo-uri. Referitor la ceea ce ti-a zis, este adevarat, de multe ori nu conteaza neaparat cum arati, ci cum te comportzi, ceea ce esti. Pentru asta te poate placea multa lume! Eu cred ca te place, deci mult succes:* funda?

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai poate prietena ta o foloseste ca pe un pretext ca sa ajunga mai repede la tine.big grin.continua sa vorbesti poate cine stie isi face curaj si`ti marturiseste...

| Bianka_9565 a răspuns:

Pai...cu tine cred ca este doar o prietenie apropiata fff mult iar cu fata el este indragostit de ea are fluturasi in cap nu ai ce sa ii faci asa ca mai bine fi buna prietena cu el si poate asa o sa o uite pe acea fata... funda te rog din suflet plzzzzzz

| Love25 a răspuns:

Multumescc; p;*!