| 000Anonim66 a întrebat:

Hey! Un baiat de la scoala ma ia in brate si zice ca sunt iubita lui(desi are alta iubita dar nu prea se vad pentru ca e din alt cartier), ma musca si zice ca ne sta bine impreuna.Ce inseamna? Ma place sau face misto?

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cum face cu tine cand are iubita, va face cu alta cand va fi cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intelegi ca este un neserios si jumatate. Daca are iubita ce cauta pe langa alte tinere? Daca e din alt cartier ce il impiedica sa o vada? Ce te face sa crezi ca nu se vad? Fii ferma cand il untrebi ce doreste de la tine din moment ce are iubita? Serioasa sau nu relatia lor, faptul ca are o iubita denita caracter indoielnic. Daca are respect fata de o tanara nu ar proceda in acest mod. In concluzie e neserioss si mai bine ai sta departe de aceste specimene. Succes.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sta pe langa alte tinere happy, lipsa de o fata langa el cauti alta, presupunand ca n-o iubeste pe prima, cel impiedica laughing) Prostia, daca se vedeau numai avea nevoie zic eu. Scuze ca am raspuns eu dar n-am putut sa ma abtin, dar cam ai dreptate tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Daca nu ai sentimente pentru pers de langa tine ii spui din start, nu e frumos sa te joci cu sentimentele unei persoane din egoism. Cealalta din celalalt cartier ar trebui sa stie ca crai are langa ea...iar el sa fie corect cu amandoua. Umila mea parere.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca observi un pic lucrurile din ziua de azi, adolescentii si restul` happy se practica des relatiile pe interes fara sentimente, deci n-ai ce face sunt milioane de cazuri, daca ar gandi toti sau toate ca tine ar fi frumos, dar... sunt rare cazurile cand un baiat sau fata sunt corectii si opresc relatiile cand dispar sentimentele, dar in ziua de azi relatiile sunt la " moda " nu se mai practica iubirea in sensu` ala big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Educatia vine in principal din familie, scoala, cerc de prieteni etc. Aici ai dreptate, de aceea e important ca tanara noastra sa stie cum e corect sa procedezi. Daca ea ar fi in locul celeilalte tinere, cum s-ar simti? De aceea e important ca, atat ea cat si acel tanar sa fie corecti altfel vor fi 3 care vor avea de suferit.