| anonim_4396 a întrebat:

Hey, unde si cum v-ati intalnit persoana iubita? Oare o voi intalni si eu?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am întâlnit-o față-n față, dar știu că există. Îmi doresc doar să fie bine acolo unde este.

| RAY a răspuns:

In iad am dat de toate din pacate, da vei intarni si tu un bogatas ai rabdare

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta nu ar trebui sa-ti pui astfel de intrebari. Fiecare sac isi gaseste petecul.Depinde doar de petec, daca se potriveste.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Scuza-ma ca intervin dar are tot dreptul sa stie aceste lucuri la varsta ei

| neutrino a răspuns:

De intalnit o vei intalni, si chiar curand, dar ai grija sa nu-i dai cu piciorul.

| Doub a răspuns:

Bineinteles ca o vei intalni. Ai si tu rabdare!

| Danysan a răspuns:

Persoana iubita o intalnesti numai daca o cauti altfel nu apare asa de la sine. Important e sa ai incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu am avut parte de o secventa "wow" in care eram amandoi la o petrecere sau ceva de genul si ne-am privit minute in sir si a fost dragoste la prima vedere.Prima data el m-a contactat pe Facebook fara sa ma cunoasca, m-a observat din lista enorma de prieteni de pe FB laughing.M-a invitat in oras si am descoperit un om minunat.Insa nu toate persoanele de pe FB sunt asa, de cele mai multe ori aparentele si pozele inseala laughing. Avem un an impreuna si ne iubim foarte mult.Mi-as fi dorit poate sa-l cunosc in alte imprejurimi doar de dragul amintirilor si de a avea ce povesti peste ani fara a spune"l-am cunoscut pe facebook". Dar oricum prima intalnire ramane memorabila si ceea ce a urmat.Iar tu, evident ca o vei gasi, dar ai grija sa nu o cauti, pentru ca n-o vei gasi.Vine ca te astepti cel mai putin si cand ai nevoia cea mai mare de un suflet care sa te iubeasca si sa te inteleaga.Succes! Be patient!

| TimoTimo a răspuns:

O sa o intalnesti cu siguranta.
Eu am intalnit-o la scoala dar se pare ca sentimentul nu a fost reciproc din partea ei.