| Secret_9113 a întrebat:

Hey. v'am spus ca am 12 ani si prietenul meu 19 anisad. v'am ascultat sfaturile si am vb cu el. i'am spus ca nu vreau sa imi incep viata sexuala.si mi-a dat papuciisad. in fne.nu stau sa sufar sau sa regret acum.nu stiu unde mi-a fost minteasad. acum am un prieten tot de 12 anihee hee:X.mai bine asabig grin. daca e sa mai am o problema seper ca o sa ma mai ajutati nu?hee hee; X

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

1 era normal sa iti dea papuki ca doar sex vroia de la tine
2 un pr de varsta ta e f binewinking
3 o sa te ajutam mereu

| harciog a răspuns:

I-ai spus;-Hai sictir si plimba-ti hormonii in alta parte? Bravo copil curajos.Mai vino si altadata la noi.

| XK a răspuns:

Poate faptul ca ti-a dat papucii ti-a aratat caracterul lui, cred ca iti dai seama ca dupa primele doua numere te punea pe liber, nu? Si da, cand vei mai avea nevoie de ajutor, ne gasesti aiciwinking

| Papusik a răspuns:

Foarte bine ca te-ai despartit de el.
Te-ai convins si tu acum ca dor pentru sex statea cu tine.
Iar cum i-ai spus ca nu vrei sa o faci a plecat sa fraiereasca pe alta.
Asa-s unii baieti oh go on, n-ai ce le face.
Da o sa te ajutam. Daia suntem TPU

| mona a răspuns:

Ai dovada ca vroia doar sa te foloseasca... felicitari pentru curaju de care ai dat dovada[multe fete cedeaza si pentru aia tot le da papucii]

| VacutzaRoscata a răspuns:

Deci am avut dreptate ca vrea doar sex, de aia ti-a dat papucii. Oricum tu ai facut un lucru inteligent, si da o sa te mai ajutam dar trebuie sa gandesti si tu singura ce e bine si ce nu.

| Mayar a răspuns:

Dara, obsedatul ala?! normal ca o sa te mai ajutam!winking

| Jigsaw a răspuns:

Ala e pedofil ma!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Team sp ca doar se fol de tinewinking
Orcum felicitari pentru noul iubit sa fiti fericiti :*

| jojo_2491 a răspuns:

Foarte bine ai facut ca te-ai despartit de el.e clar ca nu voia decat sa se culce cu tine. e bine ca vrei sa tii cont de sfaturile noastre, dar ar fi mai bine sa te imprietenesti cu mama ta, sa te sfatuiasca ea.intotdeauna mama va fi cea mai buna prietena a ta.

| Miruna_7873 a răspuns:

Desigur, nu trebuie sa stai sa suferi dupa el mai ales ca vezi ca umbla numai dupa sex.
Desigur ca o sa te ajutam in continuare :*:*
Bafta si relatie fericita!>big grin