| IuliaWosster a întrebat:

Hey.sad va rog sa ma ajutatisad. Deci. am fost la o petrecere cu prietenul meu.acolo totul a fost perfect ne-am sarutat. a2 zi prietenul meu si inca cativa printre care si Ex-ul meu ma asteptau undeva sa ne intalnim.prietenul meu ii spune ex-ului."Hai ma da si mie telefonul tau sa o sun sa ii spun ca s-a terminat intre noi. o sa incepe sa tipe. va fi amuzant".
Ex-ul meu a refuzat. si cand am venit mi-a spus totul intre 4 ochii.eu va dati seama ca am fost suparata...si Ex-ul meu era foarte ingrijorat de mine. acum. nu stiu ce sa fac. credeti sa sa folosit de mine?sad sau ca am fost doar o jucarie pentru el.sad ajutati-ma va rogcrying

P. S sorry pentru greselile de ortografiesad

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

El e un nemernic! Nu te merita!winking
Imi pare sincer rau pentru tine sadE foarte clar ca s-a folosit de tine... Cel mai bine ar fi acum sa iti vezi de viata ta si sa il lasi in pacestraight faceNu mai merita nimicwinking
In locul tau ii faceam un scandal...Stiu ca nu ajuta la nimichee heeDar asa e firea mealaughing
Fi puternica si nu lasa asta sa te faca sa suferiwinkingVei gasi tu un alt baiat care sa te iubeasca cu adevaratlove struckNu ca nemernicu asta!
Ai grija de tine!love struckkiss

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti doar o jucarie, dar nici nu pune mare pret pe sentimentele tale. Considera ca poate sa faca glume pe seama ta, oricat de nesarate. Sincer, daca in rest e OK, ii poti explica si va intelege, iar incet incet nu va mai face astfel de glume proaste.

| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca a facut asta din lipsa de atentie, a vrut si el sa se dea in figuri de fata cu acei prieteni, oricum asta nu e un comportament adecvat, dar tu nu meriti sa suferi si sa plangi din cauza lui, e un mare mitocan care nu te merita, daca s-a purat asa cu tine, te-a pus intr-o lumina proasta de fata cu ceilalti, crede-ma ca cu astfel de baieti nu se merita sa pierzi vremea, eu cred ca a fost o gluma din partea lui, dar una de prost gust, nu are rost sa te consumi cu el, vei vedea ca tot lui ii va parea rau mai tarziu, fi indiferenta cu el si lasa-l sa isi vada de treaba, ca tot el va veni la tine daca chiar ii pasa, nu stiu daca s-a folosit de tine sau nu, dar tu poti sa iti dai seama de faptul ca ori nu te iubeste, ori te iubeste, dar nu constientizeaza acvum si se poarta copilareste, dar oricum ar fi tu lasa-l in pace si ignora-l sa vezi reactia lui si stai linistita ca e plina lumea de baieti care stiu sa respecte o fata!

| Bacemi a răspuns:

Nu exista decat o solutie. Sa il parasesti. O persoana care te iubeste, chiar daca nu vorbeste serios, nu are voie sa faca astfel de lucruri. Practic te-a batjocorit de fata cu altii. Dupa cum spunea si monyk e un mitocan. Parerea mea e ca aici merita o replica pe masura. Ori indiferenta ca doare, ori gasesti tu. Ai putea sa ii zici ca mai bine luati o pauza sau ceva de genu. Nu te merita cu un astfel de comportament. Acum poate fi si o minciuna a fostului care inca tine la tine. Incearca sa afli adevarul si daca el chiar a spus asta nu mai are rost sa fii cu el chiar daca el nu vrea sa va despartiti si a spus-o in gluma.

| simoSTAR a răspuns:

Poate este un joc de-al lor...nu te avanta prea mult nici cu ex-ul pentru ca totusi ei sunt prieteni si baietii tin mai mult la prietenie decat fetele.

Răspuns utilizator avertizat
| JoJo a răspuns:

E clar ca s-a folosit de tine...nu vreau sa te supar dar nici in cot nu-l doare de tine! (daca asta chiar e adevarat... ce a spus el... poate te-a mintit ex-u )

| lady_1122 a răspuns:

Normal ca si-a batut joc d u.mai ai indoieli?

| aiurica a răspuns:

Eu cred ca fostul tau prieten e cel care te iubeste.sau tine la tine... Cel cu care esti momentan, nu merita sa mai stai cu el...De moment ce a fost in stare sa iti faca asa ceva...ar putea face unele lucruri si mai rele.Gandeste-te bine...si vezi ce alegi. Sper ca o sa treci cu bine peste. te puup

| no name a răspuns:

Eu cred ca ai fost o jucarie pentru el, si a vrut sai arete fostului tau ca si el poate sta cu tine si sa-i faca in ciuda orgoliu de baieti oricum ii un badaran daca a facut asa eu in locul tau nici nu las mai cunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... dificila situatie...eu in locul tau l-as parasi... e clar ca nu tine la tine daca vroia sa-ti faca asta...ai putea sa incerci sa te impaci cu fostul... dar sa stii ca poate fi si o minciuna... iar daca se dovedeste adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piii tu ce crezi eu unu zic ca s`a km jucat cu tine ...asa se poarta in ziua de azi nu te mai joci cu jucariile... te joci cu sufletele oamenilor ...nu mai avea incredere in oricine... oricum capu sus nu ai dc sa te simti prost el nu este decat un dobittoc...