| bataieDEjoc1 a întrebat:

Hey.

Voi cand atingeti o fata "jos", aveti vreo satisfactie, sau o faceti doar pentru a ne simti noi bine?

Si la fel si cu sarutul pe gat. Aveti vreo satisfactie, sau la fel o faceti pentru a ne simti noi bine?

4 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Eeeeee. vrei sa afli si tu din casele altora

| YoYoLicious a răspuns:

LOL...clar ca au si ei o placere.asa cum avem si noi femeile, cand ii sarutam pe ei...

| Rustin a răspuns:

"făcem" asta pentru a castiga experinta
dracu' stie ne face si noua placere, va face si voua placere deeeci fifty/fifty 50/50

| Madara a răspuns:

Xdddd avem satisfactie dar baetii mai des fac asa ceva pentru ca sa primisca si eii inapoi tot cam asa satisfactii xd