| maya_1225 a întrebat:

Fetelor voi aveti vreo satisfactie cand faceti sex oral? adica chiar va place rau sau o faceti ca sa se simta partenerul bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Азбука, in primul rand fata nu a zis ca se simte bine, cred ca din contra, de aici si intrebarea ei pentru fete, sa-ti traduc substratul: de ce faceti ceva doar pentru a se simti el bine pe cand voua nu va place deloc? si cum vine asta ca nu se plang? sincer am auzit multe fete care chiar se plangeau. cred ca voi stiti mai bine motivele. bine, faptul ca accepta sa o faca desi lor nu le place, bineinteles probabil exista si exceptii, asta arata un anumit grad de prostie. dar mai sunt si cele care primesc in schimb, nu? la voi cum se simte asta?

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu poti avea orgasm cand faci asa ceva,doar daca ai vreo dereglere psihica(adica te excita ideea.). Este doar dorinta de a-l satisface pe partener,repede si foarte puternic,pentru ca gura e mult mai puternica decat.E o moda si o prostie,pe care o fac fetele pentru a ramane virgine. Femeile usoare o fac pentru bani,iar sotiile o fac pentru sotii lor din multa dragoste,atunci cand nu pot intretine relatii sexuale,adica cand sunt pe ciclu. Este,dupa parerea mea, tot un fel de perversiune, care se doreste "sex total".

| Азбука a răspuns:

Poate ca nu toate fetele au satisfactia pe care o ai tu, si nici nu se simt atat de bine pe cat te simti tu, dar nu se plang, si nu ard de curiozitate la asa ore tarzii.

| maya_1225 explică:

Asa cum a zis si anonim, Азбука unde vezi tu ca ma plang? ori esti chior/chioara ori nu intelegi sensul cuvintelor ce e mult mai rau pentru tinewinking si tin sa te anunt ca nu am facut pana acu sex oral si tocmai de asta vroiam sa ma informez inainte sa ma hotarasc sa fac pasul asta.ti se pare ceva rau in asta? ce treaba ai tu la ce ora pun eu intrebari aici? poate tu mi-ai raspuns la o ora la care eu eram la somn...ar trebuii sa comentez si eu? vede-ti de treaba tawinking

| VanessaKISS a răspuns:

Daaaaaaaaaaa ne place place place

| cosmin2344 a răspuns:

Daca ai pus intrebarea asta,ori nu ai facut sex oral si vrei sa afli unele pareri,sau faci si nu iti place,ideea e ca acest lucru intervine cand ea il adora pe el si-o face din placerea de-al gusta tot, din devotament, din iubire...in momentul in care tu vei simti ceva de genu pentru el,o sa-ti doresti sa-l gusti inainte mereu,pana sa-l inghiti de tot, oricum, problema e relativa. te pup

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg ce satisfactie poti avea daca eu sugi.
Poate sa te excite pe tine cand il vezi pe el satisfacut.
La mine asa se intampla cand il excitam pe unu, adica il sarutam pe gat, ii sugeam lobu urechii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in primul rand de atractia ta pentru el.incearca si o sa vezi. trebuie sa ai persoana potrivita sa faci asta.depinde de la fata la fata.