| didixdsgregtrh a întrebat:

Voi baieti, aveti vreo satisfactie cand sarutati o fata pe gat? Sau o faceti doar ca sa se simta ea bine?

5 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Da, baietii simt o placere nebuna sa manance tot parfumul amar al fetei de pe gat.

Acum serios, placerea e reciproca.

| Dreamer a răspuns:

Daca se,, ocupa'' si ea de mine in acelasi timp, logic ca da. Sau daca ea se excita, automat ca auzind-o te exciti si tuhappy

| Smeck15 a răspuns:

Euu unu. nu ma simt asa bine. cand sarut o fata pe gat. doar ia se simte in "Rai. "

| Quiescent a răspuns:

În acel moment plăcerea este reciprocă, dar depinde de la caz la caz.

| clauxxx a răspuns:

Mmmmm buna intrebare. sunt si eu curios referitor la intrebarea asta pentru ca nici eu nu am o explicatie exacta. dar cred ca bine zis placerea este reciproca thinking