| anonim_4396 a întrebat:

Hey, voi va masturbati. Si daca da de la ce varsta? happy Astept parerile voastre. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Eu, nu ma masturbez si m-am masturbat niciodata.

| doctorandus a răspuns (pentru Emilian65):

Coleg cu Farinelli, ce mai. Ei doi sunt singurii care se duc in rai.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma studiilor efectuate in intreaga lume a reiesit ca marea majoritate a populatiei de ambele sexe se masturbeaza incepand de la varsta pubertatii (unii chiar mai devreme) si continua s-o faca uneori pana la varste destul de inaintate in cazul in care lipseste un partener stabil. Chiar daca multi tineri/adolescenti nu recunosc "pe fata" ca se masturbeaza in mod curent totusi unii admit ca ocazional o practica "in secret". big grin

| doctorandus a răspuns (pentru corbulalbrosu):

în 5 Decembrie | Emilian65 a răspuns:

Curat locul in care a fost sperma si arunc la cosul de gunoi hartia/carpa cu care am curatat sperma.

| Veltorb a răspuns:

Mă masturbez de la 5 ani

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Veltorb):

Tu te abati de la regula si reprezinti asa numita exceptie care din acest motiv nu se ia in calcul. laughing

| Veltorb a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sunt excepția care întărește regula.

| Atcj69jjshb a răspuns (pentru Veltorb):

Cat o ai?

| Veltorb a răspuns (pentru Atcj69jjshb):

Nu ar trebui să te intereseze