| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru ambele sexe: voi va masturbati? happy. Daca da, cum se simte, de cate ori o faceti si de la ce varsta o faceti? happy. Astept raspunsurile voastre. Multumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce as dicuta asta cu toti perversii de pe net?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, normal, e genial

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Pai ia incearca si vezi cum se simte

| Sociopatul a răspuns (pentru OanaAlexandra123):

Incercam impreuna? laughing

| OanaAlexandra123 a răspuns (pentru Sociopatul):

Incercati daca vreti

| Starlights a răspuns:

Masturbarea e un lucru firesc si aproape toata lumea o face.Ii relaxeaza toti muschii din corp si in general iti face bine daca NU este in xces.Peste 50% din adolescenti se masturbeaza(ambele sexe). Fiecare se masturbeaza de la ce varsta simte nevoia, nu mi se pare ok sa te masturbezi ca sa tii pasul cu prietenii tai pentru ca ei se masturbeaza si tu nu.