| -TattO- a întrebat:

Hey voua.
Am niste nelamuriri, sau ce or fi.

Am ramas impreuna cu fata aceea si parca incepe sa se schimbe putin putin. Acum mai ma ia si ea de mana, adica intinde mana sa ne luam si sambata chiar ea a zis ca daca pot iesi prin oras.
Faza e ca atunci cand mergem pe strada, de mana sau asa simplu se atrag priviri. Oare de ce?

daca vine un grup de fete din fata, atunci cand ajung pe langa noi, se uita cand la mine cand la ea. Eu nu le dau atentie la fete pe strada cand sunt cu ea. Dar uneori nu prea imi place ca se uita asa cineva la mine sau la ea.

Sambata am facut 2 saptamani de cand suntem impreuna. Azi dupa scoala am zis ca daca poate iesi pe afara sa mai vorbim si noi. Ca eu trec prin fata blocului ei. M-am gandit sa ii iau un trandafir. Ca ii plac trandafiri.

ce ziceti? de toate astea?

5 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Unele se uita doar pentru a compara cine ii mai frumos si cine ii mai urit, si daca vad un cuplu ambii frumosi pur si simplu ii admira privindui. E un gest foarte frumos din partea ta ca doresti sai iai un trandafir, bravo, la sigur o sa fie cea mai fericita.Bafta

| Christa a răspuns:

Poate se uita doar din pura curiozitate sau poate se uita de ce ati ramas impreuna, cine stie? fiecare cu motivul lui happy. sa-i duci un trandafir, un gest minunat! big grin

Off: ador trandafirii! love struck

| andreea_1432 a răspuns:

Daa:X
trandafiri:X
ii ador:X
sigur o sa ii placa:X
cat despre lume, nu o baga in seamawinking

| anythingforyou a răspuns:

Conteaza de ce se uita? pe tine ar trebui sa te intereseze de voi si sa va simtiti bine unul in preajma celuilant. ca se uita unu si altu? nu ar trebui sa te derajeze sau sa te incomodeze se uita pur si simpu.Ar fi un gest f frumos din partea ta sa ii duci un trandafir, orice atentie din partea unui baiat este apreciat de o fata, mai ales daca nu se asteapta! multa baftabatting eyelashes

| eye a răspuns:

Eu cred ca unele fete se uita din ciuda ca sunteti impreuna poate ca sunt niste admiratoare de ale tale, oricum nu conteaza daca iubesti pe cineva fa-l sa se simta special cum ai facut chestia cu trandafirul