| melynda a întrebat:

Hey :* vreau modele de tatuaje pe care sa scrie "vlad" nu imi spuneti sau caut pe google sau cine stie pe unde ca de 2 ore caut si nu gasesc. multumesc:* funda!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuza-ma ca iti stric cheful,dar realizezi ca tatuajul iti va ramane toata viata?
Stii ca il poti scoate doar cu laser?
Stii ca nu poti dona sange cand ai tatuaj?
Gandeste-te,te rog,de doua ori,inainte sa-l faci, incearca unul cu henna la salonul de tatuaje, au mii de modele!

| melynda explică:

Bun, dar un model tot nu am primit

| cobra207 a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci tatuaj te duci la un Studio de tatuaje si iti alegi un scris sau ii spui cam cum vrei tu sa fie si iti face acolo

| cobra207 a răspuns:

Tatuajele cu henna sunt cancerigene (si cele normale sunt, dar aste sunt si mai )

| mercurialboy a răspuns:

Cauta fonturi pentru tatuaje, chiar saptamana viitoare am sa realizez la cineva un tatuaj cu un nume.