| Claudia_1526 a întrebat:

Hey! vreau si eu pareri. imi place un baiat, e din scoala, il cunosc doar din vedere, cam de un an de zile ma intalnesc cu el peste tot si exista acel schimb de priviri intre noi cand ne intalnim, dar am inteles ca are prietena de vreo 2 ani, deci ce as putea sa cred?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa scartiie ceva intre ei, poate si-au pierdut interesul unul fata de celalalt si a intervenit monotonia

1 răspuns:
| Vasilina a răspuns:

Poate va place pe aman2...mda fi sigura ca intre ei doi nu mai e nimic km a fo la inceputbig grin incepe sa te placa pe tin.fi fericita! in curand iti va declara toata iubirea lui si o va lasa pe cealaltabig grin

funda?happy