| kaname_9972 a întrebat:

Hey`! love struck. am si eu o problema. plac si eu un baiat... suntem ff buni amici. mereu vb. dar el are prietena[am aflat de curand'] si stie ca il plac, si aia mereu ii zice sa numai vb cu mine ca cica "se da la mine" lol... si eu vreau ca sa ma placa si el, si el ma simpatizeaza pe mine. ne intalnim ff des si vb mereu cu mine. va rog. un sfat?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| cristiano9 a răspuns:

Daca va intalniti sh vb ce mai asteptilaughing e clar, ca il doare in cuc de aia...

| costyruixd a răspuns:

Pai uite eu cred ca el te place dar nu stie ce simti tu si se teme de o eventuala decizie care ar putea sa o regrete, fa primul pas, vezi ce iese, la sigur ca el te place, dar nu poate sa tio zica asta ca se teme ca tu nu il placi si ca o sa te piarda si ca prietena si ca iubita, succes!

| PsihoHelp a răspuns:

Fa primul pas...si vei vedea daca merita