| Aleexaaaa a întrebat:

Buna:* am si eu nevoie de putin ajutor happy de curand am cunoscut un baiat el se uita tot timpu foarte mult la mine de cate ori ne intalnim pe afara iar intr.o zi eu ma duceam la magazin si el era cu niste amici pe banca si incepe sa arate spre mine apoi nu stiu de unde sa interesat si a aflat cum ma cheama si ma striga mereu si ma intreaba ce fac insa cand este fara amicii lui nici nu ma baga in seama doar se uita foarte insistent la mine.Ma place sau nu? Ofer funda va multumesc chiar am nevoie de un sfat :*

3 răspunsuri:
| IulianDBI a răspuns:

Da, este baiat, cand e singur e mai rusinos, dar cand e cu prietenii lui are curaj de a se baga in seama cu tine, sunt baiat si stiu despre ce vorbesc, nu are curajul necesar sa iti zica ca te place cand e singur, asa suntem noi baietii happy, ideea este ca daca iti place de el sa i-l intrebi pe fb / mess ce parere are de tine, si sa ii zici ca si tie iti place de el

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Cred ca te place, si cred ca striga dupa tine doar cand e prin preajma amicilor sai deoarece pote atunci prinde si el curaj laughing Bafta :*

| Misspink12 a răspuns:

Pai dupa ce ne-ai zis tu aici eu cred ca te placehappydaca se uita atata la tine e sigur ca te placehappysper ca te-am ajutat funda daca vreibig grin