| coco1998 a întrebat:

Hey ! love struck
Deci e prima data cand mi se intampla sa am fluturasi in stomac cand vorbesc cu un baiat . Ce inseamna fluturasii si nelinistirea ? Ma simt foarte bine in preajma lui ,parca plutesc .love struck
Sunt ceva semne ca m-am indragostit laughing?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Hey!love struck
Te-ai foarte indragostit, iubita, si ma bucur foarte mult pentru tine!
Ai grija sa fie si baiat bun si te anunt ca vei pluti mult timp de-acum incolo!love struck

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da sunt semne ca te-ai indragostit.ai grija nu te indragosti de baiatu nepotrivit analizeazal binerolling on the floor

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Asa se pare
te indragostesti fara sa vrei.

| MarTZius a răspuns:

Mdaaaaaaaaaaaaa.cu siguranta te-ai indragostit.

| oanard174 a răspuns:

Suta-n mie.