| bogdan99617 a întrebat:

Cunosc o fata de aceeasi varsta cu mine: ne-am imprietenit, cand sunt alaturi de ea sunt foarte fericit. De fiecare data cand o vad incep sa am fluturi in stomac, in momentul cand aud ca vorbeste cu un alt baiat incep sa ma simt cam furios ( chiar imi vine sa nu mai vorbesc cu ea). Ce poate inseamna asta? M-am indragostit de ea?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da te'ai indragostit f tare:X

| Piticutsss a răspuns:

Fluturasi in stomac thinking Gelozie thinking Dragoste thinking Fericire thinking
Din pacate cam dahee hee se numeste DRAGOSTE. Si da chiar esti indragostit de ea:d

| Maria_7883 a răspuns:

Esti fericit cand sunteti impreuna,"fluturasii " din stomac nu iti mai dau pace, gelozia pune stapanire pe tine cand o vezi alaturi de alt baiat, atunci cand iti face un compliment te emotionezi...esti INEVITABIL indragostit de aceasta fata! Nu iti fie teama, dragostea este un lucru firesc, trebuie doar sa stii cum sa o faci a ta.
Numai bine!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poate fi si dragoste si obsesie...Un lucru stiu sigur, esti cam gelos!
Bft

| IloveDamon a răspuns:

Esti gelos atunci cand alti baieti se apropie de ea, te simiti super in preajma ei, fluturi in stomac thinking eu vad cam toate simptomele... Da, esti indragostit! Vorbeste cu ea, spune-i ce simti si vezi ce iese! Mult noroc!

| tapeee a răspuns:

Da

| bogdan99617 explică:

Sau in momentul cand imi face un compliment ma simt putin cam emotionat. Dar daca sunt intrebat daca o iubesc nici chiar eu nu stiu sigur ce as putea raspunde