| anonim_4396 a întrebat:

Heyoo TPU! De un an imi place de un coleg de clasa.Este eXtrem de dragut.Cateodata ma uit la el in pauza dar doar asa sa vad ce mai face si el imi zambeste dar subtil.Mereu trece pe langa mine si incearca sa para arogant si odata am stat cu el in banca si faceam glume si ne distram pe cinste.Alteori ma tachineaza de exemplu am luat 9.50 la teza la romana si el 9.60 si zicea ca el e mai bun ca mine iar odata la desen am facut o catastrofa de desen dar el a spus ca e frumos si sunt sigura ca nu a facut misto.In alte zile mai batem palma cand luam amandoi nota buna si imi imprumuta diverse rechizite cand le mai uit( intentionat laughing ) In general se comporta frumos cu mine si simt ca ma place si sustin asta din felul sau de a vorbi cu mine si uneori se uita in jos cand conversam. voi ce ziceti? Ma place sau e doar un coleg prietenos? happywinking

Răspuns Câştigător
| ஐAdeஐ a răspuns:

Te place!
si eu stau cu un baiat de aproape 2 ani in banca si se comporta la fel cu mine dar majoritatea colegilor de cls zic ca ii plc de mine si poate ca putin si mie de eltongue

fundapuppy dog eyes? pls

8 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Poate te place :-> dai si tu niste semnale ca il placi daca vrei sa avanseze tipu

| haiZI a răspuns:

E prietenos si te si place.pa

| valy1233 a răspuns:

E prietenos, te palce...si nu ar sta cu tine ca o sa va certati apoi(asa se intampla in toate relatiile)
el vrea sa aiba o prietena buna.ca tinebatting eyelashes

| CosminME a răspuns:

Te place 100% tongue

| cryg a răspuns:

Eu zic ca ii place de tine, dar ii e frica sa faca el primul pas, probabil ca ii e frica de un refuz, sau mai bine zis se gandeste ca il vei refuza si toata prietenia voastra se va duce de rapa...

| Eeeeeuuuu a răspuns:

Daca sunteti in clasa a3a, ti-a imprumutat diverse rechizite, deja e topit dupa tine.Mai asteapta un pic, saptamana viitoare iti da inelul de logodna.

| deadshot99 a răspuns:

Sincer... si eu mai fac asa si eu nu plac pe nimeni laughing. intreaba-l

| driftlegend a răspuns:

Bei smecheriu! cu'est que tu comman te tammer facisis? nu ma intreba ce inseamna... ma rog, ideea este ca este prietenos, fratee! daca iti da un creion e dragostea din tei. wow! doar daca te priveste si face gesturi mai mult decat sa-ti dea un creion sau mai stiu eu ce, bft!