| EuShiNumaiEu a întrebat:

am un coleg in clasa care la fiecare ora ma striga, glumeste aproape mereu cu mine, imi face cu ochiu si mai mi-a facut si un desen, ce credeti ma place?big grin
FUnda big grin

1 răspuns:
| ionelis12 a răspuns:

Buna! Da! Eu cred ca colegul tau te place dar nu vrea sa iti spuna in fata deoarece este timid pentru a-ti zice cv in fata.El isi arata dragostea si respectul fata de tine prin gesturi de care iti pti seama daca acesta te place sau nu. Daca ar fi curajos ti-ar spune in fata ca e iubeste.Intreaba-l si u daca ai curajul, intrebare ce simte pentru tine.Ar fi in stare sa faca orice ca sa iti dovedeasca ca te iubeste, ba chiar te striga si in timpul orei dar daca l-ar da profesorul-profesoara afara nu cred ca ar regreta ce a facut.Deci eu cred ca te place iti arata asta prin gesturile pe care le face. Funda?