| Love_6038 a întrebat:

Heyy baieti! Am 17 ani, 1.68, 58 kg, bruneta, ochi verzi. Sunt o fire sufletista, sentimentala, sociabila, prietenoasa, romantica si putin timida. Vreau sa-mi fac prieteni noi, poate chiar un iubit.
Care doresti sa vorbim, lasa-mi id-ul tau de mess aici sau pe privat. :*

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Am 15 ani, 1. 72, 56 kg, blonda, ochi albastri-verzi. Sunt sufletista, sentimentala, sociabila, prietenoasa, tupeista, sarcastica si ironica. Vreau sa scap TPU de intrebari gen asta. Cine e cu mine?
P. S. : TPU nu e site de matrimoniale.
Vreau sa vad cum imi dai stupid. :*

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Numai eu nu am norocul sa dau peste astfel de fata, sentimentala, romantica. mereu ma insel in aceasta privinta.in ziua de azi daca faci tot felul de gesturi romantice, fat a poate sa te creada ori un catzelush, ori ca o sufoci.ci de fapt. vrei sa iti exprimi dragostea intr-un mod mult mai tensionat si mai placut(ceea ce nu mai e la moda straight face) straight face

| TitiDrLove a răspuns:

17 ani, 1. 60, 58kg / blonda / ochi albastrii...hmm.nu stiu?big grin si restul. ce coinecidenta "mai"

| dnxbv a răspuns:

Nu ti-au zis parintii sa nu vorbesti cu persoane necunoscute? ia vezi!

| Kry_9749 a răspuns:

TPU nu e site de matrimoniale! ai dreptate MaoSustineCampaniaTPUrevive

| aSH a răspuns:

laughing tare ca sa fi prietena cu cineva laughing nu conteaza cum arati si ce ai in cap tongue asa cred
Dreghici_valentin

| Cioc a răspuns:

Shark_andreo

| Cioc a răspuns:

Shark_andreo idu meu de mess...