| Siiiiia a întrebat:

Vreau sa-mi fac cati mai multi prietenihappy
Am 17 ani, sunt din Bistrita, sunt o fire prietenoasa, glumeata, sufletista, ascultatoare... etchappy
daca vreti sa-mi fiti preten/ prietena lasa-ti id vostruwinking
Multumesc!:*
Bye! tongue

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Bucurate de viata. Fi un om deschis, un om cinstit si modest. Vei avea numai de castigat. Inceputul este bun. Pa!

| Necunoscută a răspuns:

Iar o să ziceţi că sunt răutăcioasă.

Am mai spus! Nu e site de matrimoniale sau socializare! Pt asta există facebook, hi5, twitter, myspace, etc! happy

| Siiiiia explică:

Da happyOricum multumesc mult pentru raspunsuriwinking

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Din moment ce esti o fire prietenoasa, glumeata si etc, nu cred ca merita sa-ti faci prieteni virtuali cand iti poti face reali si de incredere.Nu cred ca merita o prietenie virtuala.
Bye!

| YummyPuff a răspuns:

Alle.simy