| VV07 a întrebat:

Heyy...cine stie ce este siteul www.x1u.eu? Imi tot trimit persoane necunoscute care nu le am in lista acest site de unde au emailul meu si ce e inseamna? Imi este frica sa dau click pe el pentru ca ar putea avea virusi :D Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| vLaDu_8548 a răspuns:

Acum m-am uitat la intrebarea ta si m-am uitat pe siteul ala e cu prostii iti garantez

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Este un site pentru "matrimoniale".si vor bani de la tine.

| Dash a răspuns:

Asa isi fac reclama...

| AndyDeiu a răspuns:

Atita timp cat nu descarci nimic n-ai cum sa iei virusi.dau click pe orice poza de acolo si stand in cap cu limba scoasa happy Virusi oricum nema happy si ca sa dau un raspuns mai inteligent decat a lu vladu.Intra pe mail cand mai primesti unu. intri pe mesajul respectiv ca sa il citesti.si in josul paginii ai ceva unsubscribe sau ceva pe acolo.scrie de obicei mic in josul mesajului happy si nu mai primesti ever de alea de la ei.Si poti sap rimesti numa dac iti faci cont la ei.asa aiuea nu ai cum sa primesti.pariez chestia asta happy