| TeQn a întrebat:

Am ales aceasta categorie deoarece multi adolescenti folosesc Facebook-ul.
Bun, am si eu o probleme legata cu el. Mi se tot trimit like-uri si commenturi la persoane necunoscute pe care nici macar nu le am in lista, nici macar nu sunt in Romania. Se trimit asa in prostie si faza mai grava e ca apare la "Acasa" si mi-e frica sa nu deranjez prietenii. Vreun sfat ceva, cum sa opresc aceasta chestie?

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca folosesti hack-ul de like-uri normal ca asta se intampla.laughingIncearca sa dezactivezi facebook-ul si activeaza-l dupa din nou sau umbla in setari

| RainmakerX a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Un lucru nu inteleg si eu...de ce ai avea nevoie de like-uri facute cu un hack? Care este satisfactia sa vezi acolo un numar de like-uri care nici macar nu este facut de prietenii tai?