| VV07 a întrebat:

Heyy...cine stie unde pot gasi de cumparat lipici pentru haine daca se poate in brasov...sau pe net. Vot + Funda.

P. S.: Am incercat sa lipesc pe haine paiete (nu cu gaura) cu lipici normal si cu super glue dar cand se usca ele cadeau deci...

2 răspunsuri:
| COsty26 a răspuns:

Logic ca cade ca se usuca si nu rezista pe material cel mai bine cauta pe net acolo nu prea cred ca gasesti! BAftawinking

| COsty26 a răspuns:

Logic ca cade ca se usuca si nu rezista pe material cel mai bine cauta pe net acolo nu prea cred ca gasesti! BAftawinking$$