| Trnadafirroz a întrebat:

Heyy. Cum a fost primul contact sexual la voi, cum sa comportat patenerul/partenera si cit a durat? Cel care va raspunde concret la intrebarile mele va primi fundita happy

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu imi mai aminti laughing

| Trnadafirroz explică (pentru unknownn):

Spune, cred ca nu-i secret mare. oricum ramine alegerea dupa tine

| claaau a răspuns:

Mai nici nu o sa-ti dai seama, si n-o sa poata dura mult deoarece n-o sa prea poti rezista mult la primul contact deci in jur de maxim 5 minute si e un pic dureros dar placutlove struck dar avand in vedere durerea aici intervine partenerul depinde cat de bine a facut preludiu si cat de ''uda'' esti pentru ca cu cat esti mai excitata cu atat actul sexual se produce mai usor si e mai placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e un motiv de lauda ce am facut eu...dar aici am postat acum ceva timp cum am trecut si prin asta...
http://www.tpu.ro/......de-18-ani/

| XyYx a răspuns:

Hmm. La mine s-a petrecut acum 3 ani de zile chiar in noaptea de revelion. Eram cu un baiat de care eram foarte indragostita si pot spune ca si el era la fel de indragostit de mine.

Bun! Am mers la o pensiune big grin. Imi era foarte mare teama, desi imi doream foarte mult sa fac asta, aveam o mica teama, gandindu-ma ca nu voi stii ce sa fac, gandindu-ma ca ma va durea. happy Am intrat in camera, am inceput sa ne sarutam, apoi am simtit fiori prin tot corpul. Am inceput sa ne dezbracam, apoi am trecut la "actiune". Totul a venit de la sine.

El a fost foarte tandru, m-a durut, nu pot spune ca nu, insa s-a comportat atat de frumos incat am uitat de toata durerea. Apoi, a inceput sa curga un pic de sange, am mers la dus, m-am clatit putin, apoi am continuat iarasi. Nu as putea spune cu exactitate cat a durat actul sexual in sine, poate in jur de 30 de minute, tinand cont ca totusi ma durea, iar el trebuia sa aiba grija si sa o faca cat mai usorhee hee.

A fost o noapte frumoasa, o noapte care nu o voi uita, desi m-am despartit de baiatul respectiv dupa vreo 6 luni de zile. Pot spune ca m-a marcat putin faptul ca mi-am inceput viata sexuala cu el, am inceput sa il iubesc mult mai mult, iar cand ne-am despartit s-a rupt o bucatica din mine. Am crezut ca nu mai pot iubi, si intr-adevar mi-a fost foarte greu sa trec peste, mi-a luat 1 an de zile pana sa mai pot sta cu cineva, si sa fac dragoste din nou. big grin Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. Bafta si La multi ani!

| paceandlove a răspuns:

Din ce am auzit doare

| Trnadafirroz explică (pentru paceandlove):

Mmm, de asta stiu si eu si fiecare stie ca primul contact este dureros

| claaau a răspuns (pentru Trnadafirroz):

Mai e putin dureros sau mai mult dureros dar totul depinde de partenerul tau de cat de mult te excita si de cat de uda esti, daca preludiu se produce prea repede nu esti destul de excitata si atunci va interveni durerea si te vei speria si iti vei pierde increderea in tine, dar daca preludiul va fi destul de lung si tu destul de excitata si partenerul tau iti mai face si un cullingus nu te va durea asa tare. Durerea exista dar e ca aia de la dentist!

| Trnadafirroz explică (pentru claaau):

Tu ai trecut prin asa momente?

| claaau a răspuns (pentru Trnadafirroz):

Mai ca baiat am trecut si am stiut si cum sa fac sa nu doara asa tare

| Mothafacka a răspuns:

Am simtit o basina in matu gros