| CherryGirl67 a întrebat:

Heyy big hug
Am si eu nevoie de ajutorhappy

Sa va zic despre ce e vorba
Ieri am iesit afara cu un amic de-al meu si totul a fost ok pana cand ne-am dus in spatele blocului colegei mele sa o asteptam sa vina afara. Ne-am pus pe banca am vorbit ce am vorbit si numa ma trezesc ca-mi da o palma peste picior(aveam pantaloni scurti) si i-am zis sa nu mai de-a pentru ca ma doare. Nu a mai dat si iar am inceput sa vorbim si dupa cateva minute mi-a luat picioarele si le-a pus peste ale lui.Am ramas "uau". Eu am acceptam asta pentru ca imi place de elbig grin. Apoi a venit colega mea si s-a purtat normalstraight face... Apoi seara nu a mai dat nici un semn, adica nu a vorbit cu mine pe mess nimic...

De ce credeti ca a facut asta?straight face

Fundaa + vot

si nu va bateti joc va rogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Adriano_3072 a răspuns:

Ce e clar e ca este un baiat mai tupeist asa happy.
Nu stiu cum decurge relatia de amicie dintre voi dar ceea ce a facut el poate a fost doar asa, in spirit de gluma... nu stiu dar oricum orice ar fi fost eu zic ca este atras de tine, mai mult sau mai putin, pentru ca daca te displacea sau te considera un prieten "de vapoate" nu facea chestia asta si se implica serios in ceea de discutati voi. Deci concluzia este ca trebuie analizat. Incearca sa mai umbli cu el prin spatii restranse, doar tu cu el si vezi ce face. Daca nu face nimic incearca sa il provoci cu cate ceva asa marunt gen sa te faci ca il lovesti cu mana ta peste a lui, ca te apropii de fata lui din mai stiu eu ce "greseala" si chestii din astea. Daca nu actioneaza in nici un fel renunta si continua-ti relatia de prietenie cu el.

4 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Poate te place sau poate se juca pur si simplu cu tine. Uite de exemplu si eu cu unii din prietenii mei ne mai dam cate o palma asa in gluma din cand in cand, sau mai stam imbratisati si chestii de astea, insa astea ni se par chestii normale happy

| poliku a răspuns:

A luat-o razna cand ti-a vazut bulanele si dupa ce a plecat de langa tine sia revenit la normallaughing

| Absent a răspuns:

Poate vrea sa fiti impreuna, ori ii place de tine :p.
Asta o sa se vada mai tarziu.Succes

| StefanJobs a răspuns:

Daca n-a vorbit pe mess e graaaaav.