| mazaroi a întrebat:

Mi a iesit un fel de coș pe picior mic si in jurul lui este rosu.Ce fel de cos este? De la capușe? Mentionez ca am purtat doar pantaloni lungi deloc scurti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Cred ca te-a piscat ceva, poate paianjen. Nu e de capuse, stai linistit. Da cu spirt si o sa treaca.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mazaroi explică:

Nu se extinde

| sir sanjei a răspuns (pentru mazaroi):

Atunci e doar un cos. Ori il ignori, ori il storci. Alegrea este in mainile tale!