| denisa_8961 a întrebat:

Heyy ofer fundita la cei care ma ajuta...Cum pot sa-i spun unui baiat ca il plac, el ee genul putin mai smecher si daca ii spun mi-e frica sa nu ma ia la misto. Zicetim cum sa-i zic vaa rogg!

Răspuns Câştigător
| pissy_3104 a răspuns:

Spune`i mai intai ca te-a atrage fizic si ca ai vrea sa incerci ceva mai mult. Sa nu pari obsedata de el si intra in vorba cu el zicandu`i : buna da`mi si mie tema la mate laughing sau din astea love struck cu tupeu!winking

4 răspunsuri:
| janynn a răspuns:

Vesnica intrebarestraight face. daca ma uit la aceasta categorie sunt aceleasi intrebari.Cum ai tupeu sa ne spui noua povestile tale sau intamplarile ia`ti inima`n dinti odata si spune`i dk vrei sa rezolvi cva.dk nu, dragoste in secret... rolling eyesstraight face

| Andreea3219 a răspuns:

Sti ca e chestia aia cu un minut in plus uitate la el, iar cand se intoarce si te vede nu te intoarce imediat mai stai o secunda in plus. o sa-si dea seama, iar daca si el simte acelasi lucru poate o sa te bage in seama dar unn lucru iti spunn nu-l agasa te pup si succes:*

| yonutz_1730 a răspuns:

Avem asa 1 la mana
iti plc de el dal te-ai intrebat el te place... 2 la mana este tipul de bait smecher poate ca daca vei reusi sa fiti impreuna nu te intrebi ca odata iti va cere sa faceti sex si poate tu vei refuza si daca va veti certata el va incerca sa te violeze asa ca, candestete ce faci i o vorba care spune " ce e frumos nu e bun " daca vrei sa mai vb bagama in lista yonutz_y22

| baby20 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el atunci cand e singur, asa e cel mai bine. poti sa ii spui ca il placi si ca ai vrea sa fie ceva mai mult intre voi si atunci el iti va spune da sau nu.

e simplu

bafta:*