| Dariapm a întrebat:

Am o intrebare. Adicaa o sa va povestesc ceva. Si va rog sa va spuneti parerea! NU vreauu la misto! daca e la misto pastreaz-o pentru tineehappy
Am 17 ani si imi place fooarte mult de un baiat cu un an mai mare ca si mine! Si i-asi spunee dar mi-e fricaa, ca poate dupa aceea o sa scoata povesti, o sa faca misto de minee, si mi-e tare frica de reefuz ...Eu am fost impreuna cu un prieten de-al lui. Si cu el nu am vorbit niciodata! In pauze se chiar in ochii meii [see uita fooarte mult timp] si eu ma uit! ne zambim. Odata eram pe coridor si am luat-o pe o colega in brate si a venit si el si ne-a luat pe amandoua in bratee si am spus sa plangem impreunalaughing Pentru ca, colega aceea plangeawhistling! E figuurantlaughing E smechherrlaughing Nici nu stiu cum sa spunthinking Mi-e foarte frica sa i spun ca il plac! Nuu pentru ca sunt uratalaughing pentru ca nu sunt! Si nu ma lauddlaughing Dar poate lui nu-i place genul meuthinking! Cee sa faclaughing:-x!? Va rogg sa ma ajutatihappy!

Răspuns Câştigător
| LaRiiuU a răspuns:

Pai daca iti place atat de mult ar trebui sa-ti faci curaj si sa-i spui. Alta solutie ar fi sa ii ceri la o prietena sa vorbeasca ea cu el asa in caz ca te refuza n-o sa te simiti jignita. Dar ia aminte: viata insine e un riscwinking. Asa ca nu te teme, daca te refuza el pierde; si daca te accepta el castiga o fata ca tinebig grin. Tu n-ai ce pierde, pentru ca baieti golani si smecheri ca el gasesti la orice colthappy

5 răspunsuri:
| andreeagabriela a răspuns:

Nu ti-e frica de refuz ci doar de reactia lui da sti cum se zici nu risti nu castigi.tu nu ai nimica de pierdut din toata chiestia asta dar e mai bine sa ii zici acum ca nu peste multi ani sa dai peste un prost si sa zici dupa aia,,daca ii ziceam aluia ca l-am placut oare viata mea era la fel?,,

PS:TIE NU ITI ESTE FRICA. trebuie sa ai curaju de a invinge cuvantul lui.
Daca nu esti destul de hotarata in privinta lui ca te place atunci mai fa putina,, acheta,, asa de rutina.laughingwinking

| Dariapm explică:

Dau fuunda!

| Dariapm explică:

Va multuumecc foarte mult:-x!

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Arunca rusinea la gunoi(fhara mjtoh)arate-te asa cum esti...increzatoare

| mariflory80 a răspuns:

Esti nu frumoasa ci superba eu iti spun mai bine sa vb cu el si raspunsu nu mai conteaza ca totusi ai avut puterea sa-i spui ok.