| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Am intalnit un baiat in vara, si stateam cu el mult timp aproape in fiecare zi, dar nu numai noi 2 si alti prieteni.Suntem si la aceeasi scoala si la inceputul anului m'a placut si m'a intrebat daca vreau sa fim impr.Nu i'am rasp >:" pentru ca el a plecat si in finee...Acum o colega de cls. de-a mea mi-a spus ca ma place din nou si baiatul a zis ca colega mea sa ii spuna daca eu il plac sau nu ca sa stie daca mai merita sa ma intrebe saunu. El e cu 1 an mai mare ca mine dar la inaltime e mai micuts.Nu sunt sigura de ce sa raspund, nu sunt sigura de sentimentele >mele...:". So, voi daca ati fi in locul meu ce ati face? Sau daca nu stiti da'ti un sfatwinking! Fuunditsa pentru. rasp cel mai bun!:X

5 răspunsuri:
| Anahiteamo a răspuns:

Eu in locul tau mi-as clarifica sentimentele si mi-as asculta inima! Daca chiar il placi accepta sa fi cu el poate iese ceva, daca nu. asta e! BAFTA!

| Daniela_3224 a răspuns:

Eu as zice ca ai putea incerca daca iti place cat de cat de el. cine stie poate iese ceva?! daca nu nu ai pierdut nimic.

| Cosmina_4129 a răspuns:

Reflecteaza bine asupra acestei intrebari si gandeste-te la ce simti pentru ca dupa aceea sa nu suferiti amandoiwinking daca simti ceva pentru el incearca...: bafta!happy

| atunel15 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa rs daca il placi si nu conteaza inaltimea ci sentimentele care le fata de le, alegerea este de partea ta

| baiatulnehotarat a răspuns:

Asculta-ti inima. daca il placi accepta a nu...nu

Reflecteaza bine asupra acestei intrebari si gandeste-te la ce simti pentru ca dupa aceea sa nu suferiti amandoi

Eu cred ca trebuie sa rs daca il placi si nu conteaza inaltimea ci sentimentele care le fata de le, alegerea este de partea ta

Eu in locul tau mi-as clarifica sentimentele si mi-as asculta inima! Daca chiar il placi accepta sa fi cu el poate iese ceva

BAFTA! si sper ca te-am ajutat