| PixxyHeartt a întrebat:

Heyy TPU am o problema. Imi place de un baiat de la scoala si cred ca si el ma place, dar eu nu i-am spus asta si ma intreaba daca il plac dar eu nu pot sa ii spun pentru ca daca ii spun ca da, el v-a spune tuturor si nu vreau asta, iar daca spun nu s-ar supara pe mine si nu ar mai vorbi cu mine. Spuneti-mi va rog ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Seyko a răspuns:

Spune-i exact ceea ce simti pentru el, fara retineri, si asa poate o sa se termine foarte frumos pentru voi doi. Nu trebuie sa te intereseze parerea celorlalti, ei isi vor da cu parerea oricare ar fi situatia. In concluzie, de ce ti-ar fi rusine daca le-ar spune tuturor, ca doar e ceea ce simti pentru el...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da nu-i vei spune adevarul, atunci ai sa-l pierzi, dar si daca-i spui, toata lumea va afla, asa ca ai de ales.

| Daryuka14 a răspuns:

Hey! Pai spune-i ca da il placi si roaga-l sa nu mai zica la nimeni :3