| xPikaChux a întrebat:

Heyy TPU-isti! laughing Am o mica probleme(prin mica vreau sa spun mare straight face ) Imi place un baiat....si lui ii place de mine...doar ca vara asta o sa fie plecat si cred ca s-a prins ca il plac.Am vrut sa-i spun eu azi:I-am spus ca am ceva important sa-i zic si mi-a spus sa ii zic cand se intoarce.Cum sa-i zic ca il plac? Ce fac toata vara fara el?

Ps:E destul de complicat deci nu stiu daca ati inteleslaughing...By the way...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stefi06 a răspuns:

Heii.Deci din cate am inteles eu treaba e ca el o sa fie plecat toata vara si daca vrei sa fi cu el n-o sa va vedeti si nu stii ce sa faci ...Pai eu zic ca ai putea sa-i spui ca si tie iti place de el pentru ca el se va bucura deoarece si lui ii place de tine, dar problema este ca nu va veti vedea sad In cazu asta n-ai ce face ...nu poti sa- i amani toate planurile de vacanta sad Sper ca te-am ajutat si chiar daca nu va puteti vedea, spune-i ca il placi :*

3 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Pana se intoarce el ai putea sa umbli cu altu sau alta!
Eu asa as face! Radem, glumim!

| apocalipsa25 a răspuns:

Important e sa-i spui cal place inainte de a pleca el, si daca el sa bucurat sa auda asta de la tine si iti propune sa va intilniti accepta, chiar de va fi plecat pe 3 luni o sa vorbiti pe internet sau pe mobil, apoi el se va intoarce si va totul bine

| DjYang a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa ai numarul lui de telefon... daca nu, o prietena buna:
-Daca are telefon trimite-i un mesaj cu "'Hey! Buna! Ce faci?! Cum te mai simti?'" Daca raspunde, continui "Bv...Auzi, am ceva sa iti spun(voiam de mult dar nu am avut curaj):Cand te-am vazut prima data am ramas uimita...incepusera sa-mi tremura picioarele! Imi place mult de tine!"
-Faza cu prietena:
Te duci la ea si ii spui ca ai vrea sa stii daca el te place(ai grija ca prietena ta sa nu il placa si ea si sa va certati din cauza asta) si ii spui sa vorbeasca ea cu el si sa ii spuna lucruri frumoase despre tine...
Cam atat cred eu momentan! Bafta!