| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! am vazut un baiat dragut, a fost intr-o zi la mine si nu stiu km sa fac rost de id lui.Ma puteti ajuta va rog.

3 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Aa. ar fi o idee... te'ai gandit sa il ceri?laughing sau asteptzi sa apara scris pe un perete ceva? Daca ai spus ca e dragut inseamna ca iti place de el. asa ca cu atat mai mult ar trebui sa te bagi in seama cu el. an_evil_angel97@yahoo.com daca nu te'am lamurit cu cevabatting eyelashes

| DenissA15 a răspuns (pentru MonterDoc):

Da,dar e o mica mare problema nu ne vedem prea des.

| MonterDoc a răspuns (pentru DenissA15):

Ahathinking da asta ar fi o problema. dar cum a ajuns el la tine aksa (an_avil_angel97@yahoo.com vb acolo big grin)