| CherryGirl67 a întrebat:

Heyylove struck
Ce inseamna cand un baiat iti zice "perfecto"?

fundalove struck

fara baza si alte celeoh go on

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Depinde in ce mod ti-a spus asta, sunt mai multe moduri de ai spune unei persoane. Acum poate el a vrut sa-ti spuna ca esti genul de fata perfecta pentru el big grin

6 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey. pai perfecto inseamna perfect. poate a folosit o alta limba gen italiana sau spaniola dar are acelasi inteles. voia eventual sa sublinieze entuziasmul lui dar cam atat.

| LaraDésire a răspuns:

Pai in primul rand poate avea 2 sensuri (depinde si ce fel de conversatie a.ti avut) Primul sens fiind un compliment la adresa ta deci este bine al doilea poate fi spus la misto adica nici pe departe nu esti ceea ce a vrut el sa spuna.

| CandyES a răspuns:

Inseamna ca ai tot ce si-ar dori el, ca te place love struck

| cristinaxt a răspuns:

Ar fi doua senusri dar venind de la un baiat si cum zici tu fara baza ar insemna ca te considera foarte frumoasa si bine pusa la punct dar esti superficiala

Răspuns utilizator avertizat
| Catherine a răspuns:

Inseamna ca nu stie ca nici un om nu e perfect, dar are o parere buna despre tine happy